zavřít

Vampire Hunter: The Dark Prophecy info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vampíři, nebo chcete-li upíři (pozn.: i když to není jedno a totéž) odjakživa lidi popouzeli a vyvolávali v nich ty nejtemnější představy a hlavně strach.

Dokonce mnoho kultur o existenci těchto tvorů, kteří nesnášení světlo a česnek, vůbec nepochybuje. Pro dnešní společnost však drastické legendy o špičatých zubech, které způsobily smrt nejedné krásné panny, nejsou postačující a tak se hledají jiné cesty, jak se s tajuplným upířím stvořením setkat. Nejlépe si setkání s vampýrem můžete prožít v některé z počítačových her s touto tématikou. Jednou takovou bude připravovaná Vampire Hunter: The Dark Prophecy, která vzniká v dílnách společnosti Psyonix. A že půjde o slušnou akci dokazuje i fakt, že i v této hře bude použit Unreal Tournament engine. Vampire Hunter bude kombinovat drsnou akci střílečky z vlastního pohledu s hororem a bojem o přežití.

Hráč se vžije do role Jacka Houstona, tuláka, který získal sílu vampíra a bojuje proti útočícím hordám upírů snažících se zničit veškerý život na Zemi. Bude zde i volba mezi třetím a vlastním pohledem, přičemž je zde snaha o maximální realističnost, takže v případě, že zvolíte vlastní pohled a skloníte hlavu, uvidíte své tělo. Více Vám teď asi řeknou spíše obrázky v naší galerii.


další nové obrázky

V současné době je dokončeno hratelné demo, které by hráčům mělo dát možnost alespoň nahlédnout, jak bude konečná hra vypadat a "ochutnat" jaké to může být, stát se na chvíli lovcem upírů. Bohužel toto demo není určeno pro veřejnost, ale pouze pro případné vydavatele, které společnost Psyonix nyní urputně hledá. Zároveň bude toto demo předváděno na výstavě GDC 2002, která proběhne 21-23. března. S plnou verzí Vampire Hunter: The Dark Prophecy bychom se měli setkat až na začátku příštího roku.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.