zavřít

Valve vydala první kooperativní kampaň pro Dota 2

Windows MAC

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Dota 2 si většina lidí asociuje s nekompromisním a náročným mutiplayerem, a na tom Valve zatím nic nemění. Jen ho teď vůbec poprvé doplní také o kooperativní kampaň, jejíž první epizoda už vyšla a mohou si ji zahrát všichni majitelé Battle Passu. Dota 2 je sice zdarma, ale za letošní Battle Pass spojený s nadcházejícím turnajem The International zaplatíte deset dolarů.

Za deset babek získáte několik věcí a jednou z nich je právě i první kooperativní kampaň s názvem Siltbreaker. Dáte se v ní dohromady se třemi dalšími kamarády a půjdete po krku Siltbreakerovi, respektive nejdřív jenom jednomu z jeho mocných poskoků, kterým je Rhyzik the Corruptor.

Rhyzik je hlavní boss první epizody nové kampaně, zatímco v druhé (a samozřejmě poslední...) epizodě A Vault in the Deep se postavíte samotnému Siltbreakerovi. Kromě obou „pánů“ proti vám půjde ještě hromada jejich více či méně silných monster.

Obě epizody Siltbreakera jsou doslova přecpané různými odměnami, a tak máte motivaci si kampaň alespoň vyzkoušet. Za každé dohrání kampaně máte totiž šanci získat herní artefakty, které lze použít v každém dalším zahrání kampaně v rámci sezóny Battle Passu. Valve popisuje artefakty jako úplně nové předměty v univerzu Dota. Má jít o mocné objekty, které si dáte do inventáře, a pak se budou dít věci…

DotA 2

Solidní odměnu dostanete také za to, když se vám bude v kampani dařit. Obě epizody jsou rozdělené na několik zón a za jejich dokončení vás hra odměňuje hvězdami na základě vašeho výkonu. Když dohrajete zónu na jednu nebo dvě hvězdy, dostanete nášup Battle Points. Pokud získáte hvězdy tři, vyfasujete rovnou Siltbreakerův poklad. S každým takovým pokladem máte šanci získat vzácného kurýra Immortal Desert Sands Baby Roshan.

Majitelé Battle Passu s Battle Levelem na úrovni 165 či více pak za každé tři hvězdy získají dvojitý poklad. Svou roli hraje i odemykání nových achievementů, které vám přidělí zase další Battle Points. Sběrači všeho, co se týká Dota alespoň trochu, si tak v první kooperativní kampani přijdou na své, a kdo ví, třeba se v případě úspěchu a pozitivního ohlasu dočkáme v budoucnu dalších podobných kampaní.

Tagy: strategie online kooperace

Zdroje: Steampowered

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.