zavřít

Válečný letecký simulátor od Lucas Arts

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S dalším oznámením během dnešní noci přichází také společnost LucasArts.

Oficiální tisková zpráva hovoří o uzavření smlouvy s firmou Totally Games (mmj. série X-Wing a TIE fighter) na vývoj leteckého simulátoru vycházejícího z období 2. světové války. Tato hra je inspirována jiným úspěšným titulem svých tvůrců - Secret Weapons of the Luftwaffe. Zatím se však nemůže pochlubit žádným názvem. Už nyní se ale ví, že by měla vyjít někdy během příštího roku, a to jak pro konzole, tak pro PC.

Připravovaný letecký simulátor své hráče postaví do role pilotů tajné elitní jednotky, která se během 2. světové války zabývala těmi nejnebezpečnějšími misemi. V kabině bojového letounu potom prožijete mnohá bitevní dobrodružství na nejrůznějších válečných dějištích po Evropě i jinde. Hra Vám nabídne napínavé scénáře plné vzdušných soubojů i akcí zaměřených na pozemní cíle.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.