zavřít

Válečníci v Mortal Kombat: Shaolin Monks

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další Mortal Kombat, tentokráte s podtitulem Shaolin Monks, míří na konzole PS2 a Xbox, pročež se zde připravte na pořádnou porci akce, anžto se jedná o "scrolovací mlátičku" - v 3D kabátě.

V hlavní roli se představí dobře známí bojovníci tohoto univerza, v té ústřední pak dvojice Liu Kang a Kung Lao. Namísto nic moc filmů doporučuji rozšířit obzory o seriál, který asi také není vrcholem celuloidové projekce, ale v akčních sekvencích je nač se dívat. Ostatně Midway naznačuje, že podobně na tom budou i shaolinští mnichové.


Pro procházení otevřených 3D levelů (údajně předělaných z Mortal Kombat I a II), proložených častými střety, si můžete zvolit jednoho z výše uvedených bijců. Příjemná je avizovaná kooperace, ale jenom v případě, že tu bude kamarád, co přiloží svůj gamepad k dílu. Je přislíben bohatý výčet úderových aktivit, co půjdou jednak modifikovat a druhak upgradovat, přičemž fans se zde mají dočkat klasických manévrů, dobře zažitých u obou hlavních protagonistů. Při kooperativním módu se navíc počítá s unikátními komby, využívajících součinnosti obou bojovníků. K tomu tu má ještě být používání zbraní a brutálních fatalit, či srážení stylových oponentů do pastí (např. takové ty oblíbené, s hodně špičatými hroty:o), střety s bosáky a v neposledku sekvence se zdoláváním platforem.
zdroj: GameSpot, TeamXbox, TalkXbox

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.