zavřít

Válečná střílečka Iron Storm vyjde v češtině

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost CD Projekt dnes odpoledne tiskovou zprávou oznámila, že se stala na území České republiky a Slovenska výhradním distributorem akční hry Iron Storm od francouzských 4x Studios, která se odehrává v alternativní minulosti zmítané první světovou válkou.

Zatím není známa cena ani míra lokalizace jako u jiných produktů CD Projektu, ale už nyní je jasné, že hra vyjde minimálně textem v češtině. Iron Storm by se měl na domácím trhu objevit brzy po světové premiéře, tzn. někdy na přelomu října a listopadu. Mimochodem, Wanadoo se nechali slyšet, že oficiální demo Iron Storm vyjde přesně za týden - v pátek 13.září - a nahradí tak starou betu, která se dostala na veřejnost nedopatřením před pár dny (info).

zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.