zavřít

Útěk o život v akci Gorge Tour

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nově ohlášená hra od ruských New Media Generation se jmenuje Gorge Tour a nejde ani o závody ani o výpravnou adventuru, jak by se mohlo zdát, ale o klasickou 3D first-person střílečku.

Základní dějová linie je velmi prostá. Píše se rok 2327 a lidstvo právě osídlilo planetu Tersa, která má příhodné podmínky pro život. Bohužel však nikdo netuší, že v sousední galaxii žijí děsivá monstra, jejichž jedinou zábavou je drancovat sousední planety. Když se vaše postava jednoho dne probudí v isolovaném podzemním bunkru, čeká na ni na povrchu už jen spoušť a hordy děsivých bestií. Úkol je pak jednoduchý: dostat se ke kosmické raketě a Tersu co nejrychleji opustit.

Dohromady bude hra obsahovat 20 misí v celkem 5ti úrovních a autoři si údajně dali s vyobrazením různých variací prostředí velmi záležet. V temně zeleném světle apokalyptického světa navštívíme různé továrny, laboratoře a vojenské komplexy. Zbrojní výbava se bude skládat z poměrně obvyklých herních kousků jako jsou pistole, brokovnice, raketomety, plamenomety, plazmové zbraně, lasery, laserové miny nebo granáty. Nepřátelské postavy by měly občas svým zjevem přehánět a vůbec i parodovat celý žánr, takže se dá mluvit až o komiksových prvcích. Pro multiplayer se připravují mody Deathmatch, Capture the Flag a Domination. Doufejme, že Gorge Tour dopadne lépe než předchozí akce od NMG Hired Team: Trial nebo jiná nevalná hra End of Twilight.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.