zavřít

Unreal II technology demo preview

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stalo se to, co herní vývojáři a distributoři mají rádi asi nejméně ze všeho - po internetu se nelegální cestou šíří alpha verze Unreal 2 technology dema (naše preview), které někdo ukradl na květnové výstavě E3.

Pokud zalovím v paměti, něco podobného se přihodilo naposledy před pár lety s alpha-verzí Hexenu 2 od Raven Software a od té doby si na to dávali všichni vydavatelé her velký pozor. Takové jednání samozřejmě neschvalujeme, ale na druhou stranu zase není tak nezajímavé dozvědět se o Unrealu 2 nějaké detaily jako např. z preview na slovenském Sectoru, zvlášť když je tato first-person akce od Legend Entertainment obestřena rouškou tajemství a nevyjde dříve než v půlce příštího roku.

V niekoľkých mapách ktoré boli v 1.4gb deme priložené som videl pekné rozľahlé krajinky, zložité vnútorné priestory, a aj jeden pekný level vo vesmíre. Štýl krajín a v s množstvom budov a objektov pripomínaju asi najviac engine Tribes2 prípadne Delta Force. Samozrejme aj rozsiahlosťou sú dosť veľké, a preto dá hra zabrať pamäti a aj grafickej karte. Teda hlavne pamäti, niektoré mapy majú totižto zo svojimi všetkými objektami a textúrami aj okolo 110mb, a keď si to nahráte do pamäti hra zaberá takých 300mb (tá najdlhšia mapa mi dokonca ani spustiť nešla, ale je to len technology preview tak tam ešte nie su zoptimalizované veci)... [více]

Na Sectoru naleznete u tohoto preview také sadu 15 + 6 nových screenshotů pocházejících právě z Unreal 2 technology dema, z nichž některé by si člověk neznalý mohl splést s o kousek kvalitnějším Halo nebo Tribes 2.
zdroj: Sector, GameGuru a diskusní fórum

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.