zavřít

Ultrazoom přiblížení z Heavy Duty

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Aneb mix vesmírné strategie a third-person akce s možností přiblížit z oběžné dráhy až na stébla trávy.

V netradičním mixu vesmírné strategie/third-person akce Heavy Duty si zahrajete za obrovského válečného robota, snažícího se odvrátit nepřátelský útok na svoji domovskou planetu. Vývojáři (mimochodem autoři I of the Dragon) však nechtějí, aby šlo o tuctovou akci, a proto se snaží do hry zakomponovat netradiční možnosti jako ultra-zoom, dovolující vám přibližít pohled z vesmíru až přímo na zem a to doslova tak, že uvidíte jednotlivá stébla trávy.


Dále budete moci vystřelovat satelity na oběžnou dráhu za účelem sledování nepřátelských UFO, podnikat vědecký výzkum, přičemž obojí vám hra vyhodnotí přesnými statistikami. Ve chvíli, kdy se létající talíř objeví na mapě, budete informování o jeho přibližné poloze a pokud to stihnete, budete mít šanci se do něj pustit ještě ve vzduchu. Stačí-li však protivník přistát, nezbude vám, než si to s ním jít vypořádat na vlastní pěst v duchu pravé arkádové akce.

Heavy Duty vyjde na podzim pro PC - více v předchozích článcích.
zdroj: PR, PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.