zavřít

UFO: Aftermath má vydavatele a bude česky

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Brněnské studio Altar Interactive, o kterém na našich stránkách v poslední době čtete poměrně často, konečně odhalilo světu vydavatele pro jejich očekávanou strategii UFO: Aftermath.

Stalo se tak v rozhovoru pro GameSpot, který ovšem kromě této informace a několika nových obrázků neobsahuje vůbec nic nového. Abyste tedy i vy byli v obraze, pak vězte, že novým distributorem, který převzal štafetu po Virgin/Titusu orientujícím se převážně na konzole, bude částečně domácí společnost Cenega Publishing.

Jak nám sdělil mluvčí Altaru, hra vyjde v České republice stejně jako například Mafia kompletně v češtině. UFO: Aftermath si však nezahrajete dříve než v půli roku 2003, což značí menší zdržení oproti původně plánovanému jaru. Jde o informace týkající se Evropy, protože amerického vydavatele a tudíž ani datum vydání za velkou louží hra ještě nemá. Předpokládá se ale, že by oba trhy měly být nasyceny současně. Máte-li zájem dozvědět se o UFO více, navštivte náš archiv nebo přímo konkrétně tuto starší zprávu.

zdroj: GameSpot, vlastní zpráva

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.