zavřít

Události 2. světové v Panzers

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na RTS S.W.I.N.E. si určitě ještě vzpomenete, protože narozdíl od svých kolegyň, omílajících druhou světovou válku, obsahovala i poměrně slušnou dávku humoru.

Její tvůrci, maďarské studio Stormregion, se rozhodli v nastolené tématice pokračovat, ale už v trochu vážnějším duchu. Výsledkem má být nová RTS, pojmenovaná Panzers, která vás do válečného konfliktu vtáhne ve třech kampaních. Hrát můžete buď za Německo (12 misí), přičemž se vaším úkolem stane zabrání Polska a okupace západní strany Stalingradu, nebo za Rusko (8 misí), kdy se naopak snažíte město osvobodit a podobně ochránit i Moskvu. Na výběr budou i Spojenci, za které vás čeká 10 misí. Jako příslušník jednoho z národů se budete angažovat ve vylodění v Normandii a postupném osvobozování Evropy. Sami vývojáři odhadují délku hraní ve 30i misích asi na 50 hodin. Jen pro zajímavost největší z map zabere asi 1024x1024 metrů.


nové obrázkykompletní galerie

Autentičnost zpracování má být zaručena množstvím realisticky pojatých zbraní a vozidel, vytvořených kompletně v 3D a ve vysokém rozlišení. Mezi nimi určitě najdeme Tiger tank, Ju-87b "Stuka", raketomet BM-13 umístěný na Zis-6 (a známý spíše jako "Katjusha"), ruské tanky T-34/76, dále Churchill III, Il-2 Sturmovik, M26 Pershing nebo džípy Willys. Co se týče ručních zbraní, budou jich Panzers obsahovat asi deset (bazuka, plamenomet, sniperovací puška atd.).

Podobně jako ve SWINE, i zde má být k dispozici free kamera, přibudou však i některé nové pohledy, mezi kterými lehce přepnete individuálně navolenými klávesami. Stejný s předchozím titulem od Stormregionu zůstane i herní engine - tzv. Gepard, samozřejmě upravený pro aktuální potřeby. Chybět prý nebude ani hra po síti, obsahující mody Deathmatch, Kill the leader, Hold the line a některé další. Hratelného dema bychom se měli dočkat po květnové výstavě E3, samotné hry pak na konci roku 2003.
zdroj: GamersHell, PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.