Týmový New World Order na spadnutí
zdroj: tisková zpráva

Týmový New World Order na spadnutí

18. 10. 2002 22:34 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Od vydání našich prázdninových prvních dojmů z New World Order jakoby se po tomto titulu zem slehla, a to i přesto, že jde o poměrně nadějnou týmovou 3D akci.

Dnes však vydali vývojáři ze švédských Terminate Games konečně tiskovou zprávu, oznamující mimo jiné i datum vydání pro evropské země. Hru jste již dříve mohli ozkoušet v demu, finální verze vplouvá do obchodů na starém kontinentě a v Asii 15. listopadu, v USA pak začátkem příštího roku. Podle dřívějších slibů ji u nás vydá TOP Distributor v částečně lokalizované podobě - menu a nastavení v angličtině, ale briefingy misí a manuál v češtině. Mrazík, který překlad zajišťoval, nám dal dnes vědět, že je se svou prací hotov a pokud půjde lisování atd. bez problémů, dočkáme se ji zhruba ve stejné době jako zbytek Evropy.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Od betaverze 2.0 z konce srpna udělali prý tvůrci ve hře velký pokrok, a to také díky posile v podobě několika programátorů z holandské vydavatelské společnosti Project 3 Interactive. Zajímavostí je, že pro běh New World Order budeme potřebovat DirectX ve verzi 8.2 (nyní dostupný jen v betaverzi), který bude však dodáván na CD spolu s hrou. Pro hladký běh v maximálním rozlišení a využití nabízených vlastností hry autoři doporučují Pentium 1.4 Ghz, 512 MB RAM a 128 MB videokartu.

Ačkoliv půjde především o týmovou hru, nebude chybět ani singleplayerová část, ve které se ujmeme role Johna Dobbse z NAVY, jenž byl naverbován Global Assault Team jako posila v boji proti terorismu. Ostatně, právě kolem bojů s organizovaným zločinem a teroristy se bude celá hra točit, což napověděl už náš článek s dojmy z dema:

    Všechny mapy mají být do detailu propracované a mají nabízet několik alternativních cest k cíli. Autoři dokonce zavedou i možnost zakončení mise na primárním cílovém místě a pokud se toto nepovede, bude v záloze ještě sekundární. Co si pod tím máte představit? Čistě hypoteticky asi toto. Tým GAT bude mít za úkol v jedné mise zachránit rukojmí a evakuovat je z místa ohrožení pomocí obrněného transportéru. Poté, co budou rukojmí zachráněni a odváděni k transportéru, mají členové Syndikátu možnost tento vyhodit do povětří a prodloužit si tak čas na likvidaci všech členů GAT, kteří budou muset dovést rukojmí k záložnímu, samozřejmě vzdálenějšímu vozidlu... [více]
Singleplayer má obsahovat dvanáct misí a na téže mapách půjde hrát i všech pět MP modů, kterými jsou: Deathmatch, Escape, Hostage Rescue, Plant the Bomb a Fallout. O dalších herních rysech najdete více informací v několika dřívějších novinkách.
zdroj: Shacknews

kate&jd

Nejnovější články