zavřít

Týmová hra v After The Wall

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jste-li zaměřeni na hry s válečnou tématikou, určitě Vás potěší zpráva, že se pracuje na další hře, jejíž děj je zasazen do událostí v Evropě okolo roku 1944.

Její název je After The Wall a pracuje na ní společnost Flash/Thunder Productions.

After The Wall bude postavena na Tribes 2 enginu a hlavní myšlenkou tvůrců je, vytvořit dílo podporující týmovou hru v tom pravém slova smyslu. Samotný hráč, který si bude chtít zahrát na hrdinu, v After The Wall nebude mít dlouhou šanci na přežití. V této hře bude každý z týmu zavislý na ostatních členech skupiny. Důležitou součástí hry bude tedy komunikace přes "quickchat". Po každé akci bude vždy nějaký čas na důkladné naplánování dalšího postupu, přičemž se budete moci radit i se členy týmu, kteří byli nějakou nešťastnou náhodou zlikvidováni. Pro lepší představu o tom, jaké zbraně a za jakým účelem je budete používat, se ve hře setkáte s autentickými exempláři. Nebudete tedy muset koumat a příliš zkoušet jak je která zbraň účinná anebo jak se pořádně používá, jak tomu tak bývá u her obsahujících zbraně futuristické.

Datum vydání ani další podrobnosti zatím vzhledem k fázi vývoje hry nejsou známy. Jisti si však můžeme být alespoň tím, že vydavatelem bude společnost GarageGames, což byl vlastně takový nutný přívěšek k zakoupení enginu. Beta-testování After The Wall by mělo proběhnout veřejně. Na základě odezvy zúčastněných betatesterů pak budou hru přizpůsobovat.
zdroj: LoneGamers

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.