zavřít

Two Worlds The Temptation - víc než jen datadisk

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nebude v něm použitý jediný 3D objekt z původní hry, ale zase je to vykoupeno odkladem.

Ačkoliv původně mělo být Two Worlds: The Temptation jen rozšiřujícím datadiskem loňského RPGčka (72%, mega-recenze), vývojáři z Reality Pump postupně došli k názoru, že vzhledem k mohutnosti obsahu bude lepší ze hry udělat plnohodnotné pokračování, které však nelze pojmenovat Two Worlds 2, protože to blbě zní. Z nových informací o hře vybíráme:

  • Zbrusu nový grafický i zvukový engine, tzn. z původního Two Worlds nebude použit ani jeden 3D objekt.
  • Singleplayerová kampaň dokončí příběh hrdiny prvního dílu a jeho sestry, jíž se opět pokusí zaklít zlé síly - tentokrát však bude v sázce osud celého světa.
  • Nový kontinent inspirovaný arabskou kulturou (či Assassin's Creed, chcete-li).
  • Z konkrétních prostředí např. savana s kaktusy nebo džungle plná lián.
  • 14 nových příšer včetně gargoylů, paviánů, veverek, nosorožců, leopardů i záhadných tripodů.
  • Díky fyzikálnímu enginu interakce s prostředím: přenášení truhel, házení barelů po nepřátelích a lezení po žebřících.
  • Plavení se na loďce po mořích okolo Antalooru.
  • Předělaný systém jízdy na koni.
  • Kompletně přepsaný multiplayerový kód.
Nelze opomenout ani nedávné uvolnění prvního stažitelného přídavku pro X360 verzi původního Two Worlds, s podtitulem Tainted Blood. Přidával nové lokace/úkoly a měnícím PvP stránku multiplayerových klání. A hned v dubnu bude následovat druhé rozšíření rovněž za cenu 600 Microsoft Points (zhruba 240,- Kč).

Two Worlds: The Temptation nakonec vyjde jen pro PC a X360 (PS3 verze tedy odpískána), datum vydání však bylo přeloženo z prázdnin na letošní podzim - více v předchozích článcích nebo krásně stylizovaných novinách Antaloor Post přímo od autorů.
zdroj: PR, CD Action, GameBanshee, Two Worlds Vault a další fanstránky

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.