zavřít

Tunelové přestřelky v The Agency

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Skupina tajných agentů dobývá podzemní komplex ve videu ze špionážní onlinovky od Sony.

Letos na podzim přijde Sony na trh se špionážní onlinovkou The Agency, v níž se přidáte na stranu jedné ze dvou skupin a budete pro své nadřízené plnit úkoly nejrůznějšího druhu, někdy za pomoci ostatních hráčů, jindy díky vámi najatým spolupracovníkům. Průběh jedné podobné úrovně předvedli vývojáři (mimochodem autoři Everquest či Star Wars: Galaxies) na letošní GDC '08 redaktorům pořadu X-Play.


The Agency - GDC '08 X-Play preview

Ve více než čtyři a půl minuty dlouhém videu zahlédnete přestřelky v podzemních chodbách, posprejovaných graffiti. Hráč se tu po boku několika dalších kolegů pere s protivníkem a vyhazuje do povětří zřejmě předem označená místa: při jedné z těchto detonací dojde též na zranění spolubojovnice, jíž musí kolega následně ošetřit. Vystřídá se pohled z vlastních očí i třetí osoby a na závěr předvádějící prozradí, že autoři počítají do svého světa s až 3500 hráči online naráz.

The Agency vyjde koncem roku pro PC a PS3 - více v předchozím zpravodajství.
zdroj: G4TV

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.