zavřít

Tron 2.0 a jeho filmový předchůdce

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Posledních pár týdnů jste u nás mohli číst pár zpráv týkajících se nově připravované hry Tron 2.0, která navazuje na původní film natočený před dvaceti lety.

Někteří čtenáři již možná měli možnost seznámit se s tímto snímkem, ale určitě je dost i takových, kteří doposud nemají příliš tušení, o čem je vlastně řeč. Zaujaly-li vás tedy z nějakého důvodu informace, které jsme doposud o nadcházející hře zveřejnili, anebo se vám zalíbila naše galerie, možná byste se rádi na onen věhlasný film přeci jen podívali. V noci ze soboty na neděli totiž poběží původní americký sci-fi film TRON na televizi Prima. Konkrétně to bude v 1:05 hodin ráno.

Společnost Monolith, která na hře Tron 2.0 pracuje, se dnes mimochodem zároveň nechala slyšet, že shání betatestery. Podmínkou je bohužel bydliště v USA. Ti, kterým se ode dneška do 7. srpna povede zapsat, mají šanci být vylosováni a zúčastnit se tak posuzování jak sólové hry tak multiplayeru.

zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.