Tradiční Bomberman v netradičním hávu
zdroj: tisková zpráva

Tradiční Bomberman v netradičním hávu

7. 6. 2006 22:22 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Na konzoli Xbox 360 míří zbrusu nový počin pojmenovaný Bomberman Act: Zero, který bude výrazně temnější, než dosud vzniklé herní inkarnace.

Což se týká jak vizuální prezentace, tak příběhového pozadí. Zde představený projekt bude totiž zasazen do futuristického post-apokalyptického světa plného lidí bojujících proti sobě navzájem v akci, kde přežívá jen nejsilnější. Hlavní protagonista je pak jakýsi prototyp kybernetického válečníka s nepříjemnou amnézií a dovedností pokladače… pokladače bomb. Jak jinak:-) Což bohatě využije nejenom v rámci singleplayerové kampaně, sestávající ze dvou hlavních režimů, mezi nimiž je k vidění sada jednoho sta postupně náročnějších levelů, které bude nutné odehrát na jeden zátah.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Připravte se však na to, že vás čeká zcela unikátní pohled na věc, neboť se zde budete pohybovat tak trochu ve stylu third-person her. Samozřejmě budete i nadále pokládat bomby a utíkat před jejich akčním rádiem v interaktivním bludišti plném stěn, power-upů a sobě rovných nepřátel. Ale díky novému pohledu máte mít limitovanější představu o dění na mapě, orientace bude výrazně obtížnější a prožití hry intenzivnější a osobnější. Usnadnění vašeho konání může přinést ukazatel života zdraví prodlužující tak tohle zápolení, potažmo alternativa přikrčení, resultující ve zmírnění poškození následkem výbuchu blízké bomby. Bonusem nakonec má být multiplayer pro osm hráčů skrze Xbox Live.
zdroj: GameSpot, Doupě

mart

Nejnovější články