zavřít

Trackmania Nations Forever brzy & média

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Necelé dva týdny vás dělí od pokračování oblíbených freeware závodů. Co přinese za nový obsah?

Původní závody Trackmanii Nations si hráči za uplynulé dva roky nainstalovali 30-milionkrát a vytvořili si 4 miliony profilů pro online klání. Pokračování s podtitulem Forever, které si opět budete moci stáhnout a hrát zdarma, se objeví již za necelé dva týdny. Je tedy nejvyšší čas zveřejnit o něm něco bližšího, řekli si francouzští vývojáři Nadeo a vedle první várky obrázků a traileru konečně odtajnili nový obsah.

  • Upravené herní prostředí - nová verze důvěrně známého stadionu.
  • Sytější singleplayerový mód.
  • 65 zbrusu nových tratí s postupně rostoucí obtížností.
  • Dvě verze editoru tratí: jedna komplexní pro hardcore hráče, druhá zjednodušená pro masy.
  • Inovativní online funkce po vzoru služeb Facebook nebo MySpace a "revoluční" způsob komunikace mezi hráči (mailem nebo messangerem), i tentokrát motivující k soutěživému hraní díky národním či světovým žebříčkům..
  • Poprvé možnost zahrát si (na starém stadionu) proti majitelům krabicové/prodávané hry Trackmania United, kteří s příchodem kompatibilního Forever zdarma dostanou nové bloky ke stavění, vylepšenou grafiku pro tři prostředí (poušť, sníh, rally) a dosud neviděné tratě..

Trackmania Nations Forever trailer

Download Trackmania Nations Forever naleznete 16. dubna samozřejmě i na Tiscali - více v loňském oznámení nebo recenzi předchůdce.
zdroj: VE, PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.