zavřít

Torque engine v akční Dark Horizons: Lore

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivci akčních her, v nichž se objevují mechaničtí válečníci všeho druhu, se mohou těšit na další, takto zaměřený titul.

Jeho název je Dark Horizons: Lore a pracuje na něm nezávislé studio Max Gaming Technologies, které si za základ zvolilo známý Torque engine od GarageGames. Titul se má odehrávat v polovině 22. století, během konfliktu mezi Východní Konfederací (bývalý Sovětský blok) a Federativními státy (federace svobodných národů). Většina tohoto herního světa bude zamořená. Konkrétně se podíváte do Severní Ameriky, lépe řečeno, do toho, co z ní zbylo.

Mechové, kteří se v této hře vyskytnou, jsou podstatně menší, než jak si většina lidí představuje a jsou dálkově ovládáni kyber-piloty. Ti jsou se stroji spojeni přes implantáty. Každá z frakcí ve hře má mít jiný technologický základ. Zatímco státy Federace budou obdařeni vyspělejšími technologiemi, státy Východní Konfederace sázejí klasicky spíše na brutální sílu. Některé zbraně však budou mít obě strany stejné, jako plazmové zbraně nebo auto-kanóny.

Dark Horizons: Lore bude silně zaměřena na multiplayer, který bude obsahovat řadu různých herních módů (Free for All, Team Death Match, Capture and Hold, Capture the Core, ad.). I proto byl zvolen právě Torque engine, který podporuje rozsáhlá prostředí a také velké množství hráčů na server. V současné době je hra z velké části připravena a vývojáři proto hledají betatestery (okolo tisíce hráčů všeho druhu). Testování by mělo trvat asi měsíc a během něho budou tvůrci s testery v intenzivním kontaktu. Více informací o Dark Horizons: Lore získáte v dnešním interview na HomeLANu nebo přímo na oficiálních stránkách hry.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.