zavřít

Tony Hawk's Pro Skater 3 míří na PC

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Krátce poté, co na veřejnost prosákly první střípky o tom, že tvůrci Half-Life datadisků z Gearbox Software chystají novou hru s tématikou Jamese Bonda (info), tu máme další zajímavé novinky.

Activision se totiž dnes nechali slyšet v tiskové zprávě, že Gearbox Software se rozhodně nenudí a připravují pro ně PC port best-selleru Tony Hawk's Pro Skater 3 z konzolí. Hlavní výhodou verze pro PC by měla být podpora multiplayeru, lepší textury a možnost vytvářet přídavné levely. Přesné datum vydání Tony Hawka trojky pro PC zatím nebylo stanoveno, ale hra je nyní prý ve finální fázi vývoje. V souvislosti s tím vyšly i nové screenshoty:


další nové obrázky

Na celé věci mě zaujala ještě jedna věc, GearBox Software díky tomu spadají rovnou pod tři velké herní distributory (James Bond - Electronic Arts, Counter-Strike: Condition Zero - Sierra, Tony Hawk - Activision), což není moc běžné. Pokud jste poslední roky žili v jeskyni a série skateboardových závodů se značkou Tony Hawk vám nic neříká, přečtěte si naší recenzi (90%) druhého dílu nebo mrkněte na obrázky a pěkný trailer (6 MB) z trojky, kterou si dosud mohli užívat pouze majitelé Playstation 2.
zdroj: HomeLan&ShackNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.