zavřít

Third-person akce v Shadow The Hedgehog

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tenhle stále populárnější žánr plnou silou zasáhl i Sonica, resp.

jeho temné alter ego Shadowa, který se chystá v listopadu vstoupit na konzolový trh (PS2, Xbox, GameCube). V akci bude vedle dopravních prostředků (motorky, vznášedla) moci využít prvků bojového umění (he?), tradičních pohybových dispozic (běh po zdi, apod.), střelbu z dostupných střelných zbraní (magnum, bazuka či stacionární alternativy), práci se sečnými zbraněmi (eh?) a nikoliv v neposledku něco speciálních vychytávek, jako je zmrazení běhu času. Aź si dáte studenou sprchu, můžeme pokračovat…


V 50 úrovních máte bojovat s tradičně velkou přesilou nepřátel, od snadno postradatelného robotického komparsu po olbřímí bosse, přičemž má být jenom na vás, jakou cestu zvolíte (dobro nebo zlo?) a podle toho se pak buď na vaší straně, nebo proti vám bude angažovat samotný modrý ježek Sonic. Je slíbena velká interaktivita prostředí, co má nabízet eventuální destrukci a také potenciální vyzbrojení se předmětem, který si sami vyberete ze sutin a trosek. Vedle third-person akce se máte dočkat i klasických plošinovkovitých momentů a sběru prstýnků, resp. power-upů. Uvidíme, nakolik se firmě Sega podaří stvořit hodnotnou konkurenci pro dobře zavedenou sérii Ratchet & Clank.
zdroj: WP

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.