There - Sims Online mají nový klon
zdroj: tisková zpráva

There - Sims Online mají nový klon

9. 1. 2003 16:16 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Dnes se k nám dostalo oznámení hry There, která se ponese prakticky ve stejném duchu jako čerstvě vydaný titul Sims Online od EA.

news zdroj: tisková zpráva Veřejný betatest There právě začal a sami tvůrci spatřují hlavní rozdíl oproti zmiňovaným Sims Online především v přítomnosti takzvaných "Therebucks", tedy There-dolarů, které budou vlastně skutečnými penězi. Do začátku dostanete určitý obnos, jehož výše se bude dál odvíjet od různých aktivit ve hře.

A když už jsme nakousli téma Sims Online, nemůžeme opominout zmínit nižší prodejnost, než se původně očekávalo. Samotní Electronic Arts to ale popírají a zdůrazňují, že výsledek asi 90 000 prodaných kopií za první tři týdny je v horních mezích jejich odhadů. Jen pro srovnání se hry Sims včetně jejích datadisků zatím po celém světě prodalo asi 19 milionů kusů. Na zmíněnou zprávu reagovala i burza a akcie herního kolosu tak 31. prosince skončily na výši $49,77, tedy na svém celoročním minimu. I po mírném vzestupu na začátku roku ale stále ztrácejí téměř třetinu své podzimní hodnoty. Zda za to skutečně může prodejnost Sims Online nebo ne můžeme zřejmě jen odhadovat.

zdroj: HomeLan, Reuters

kate

Nejnovější články