zavřít

There - Sims Online mají nový klon

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes se k nám dostalo oznámení hry There, která se ponese prakticky ve stejném duchu jako čerstvě vydaný titul Sims Online od EA.

Veřejný betatest There právě začal a sami tvůrci spatřují hlavní rozdíl oproti zmiňovaným Sims Online především v přítomnosti takzvaných "Therebucks", tedy There-dolarů, které budou vlastně skutečnými penězi. Do začátku dostanete určitý obnos, jehož výše se bude dál odvíjet od různých aktivit ve hře.

A když už jsme nakousli téma Sims Online, nemůžeme opominout zmínit nižší prodejnost, než se původně očekávalo. Samotní Electronic Arts to ale popírají a zdůrazňují, že výsledek asi 90 000 prodaných kopií za první tři týdny je v horních mezích jejich odhadů. Jen pro srovnání se hry Sims včetně jejích datadisků zatím po celém světě prodalo asi 19 milionů kusů. Na zmíněnou zprávu reagovala i burza a akcie herního kolosu tak 31. prosince skončily na výši $49,77, tedy na svém celoročním minimu. I po mírném vzestupu na začátku roku ale stále ztrácejí téměř třetinu své podzimní hodnoty. Zda za to skutečně může prodejnost Sims Online nebo ne můžeme zřejmě jen odhadovat.

zdroj: HomeLan, Reuters

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.