zavřít

The Wheelman - hyperaktivní Vin Diesel

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Obdivovatelé Vina Diesela pozor! Společnosti Midway Games, Tigon Studios, a dále MTV Films, Paramount Pictures a MTV Games spadající pod Viacom dnes oznámily, že hodlají spolupracovat na novém akčním projektu s názvem The Wheelman.

Ono jde vlastně o dvě záležitosti najednou. V dílnách vývojářských studií Midway Games, Tigon Studios a MTV Games vznikne nová hra, podle které MTV Films a Paramount Pictures vyrobí film s Vinem Dieselem v hlavní roli. Scénář bude mít na svědomí muž jménem Rich Wilkes, jenž pracoval s Dieselem už na filmu XXX. Vin zde ztvární roli profesionálního řidiče, který se vrátí z výslužby, aby ochránil jistou ženu z jeho minulosti.
The Wheelman je druhým ze tří titulů vznikajících v rámci strategického partnerství mezi MTV Networks a Midway, které zahrnuje in-game propagaci a spolupráci při vývoji soundtracku. Film prý bude produkovat přímo Dieslova Tigon Films, pospolu s MTV Films. Vydání zajistí Paramount Pictures. Na další podrobnosti o hře si budeme muset počkat.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.