zavřít

The Westerner nesnáší artyčok

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je chladná noc.

Nekonečnou prérií si to náš hrdina, Fenimore Filmore, uhání na svém koni směrem k Banisterově farmě, kde žije vážený farmář Joe, jeho překrásná žena Stella a jejich malý syn Billy. Už z dálky Fenimore registruje, jak se jakýsi pistolník a jeho muži, vysláni někým, kdo si říká Starker, pokoušejí vyjednávat s Joem Banisterem a nabízejí mu peníze, aby opustil farmu. Když šéf banditů vidí, že Joe se své malé farmy nikdy nevzdá, vede to k jeho rozčílení a rozkazu farmu zapálit. Fenimore celou věc sledoval z bezpečí svého úkrytu za rohem farmářského domku. Najednou jde do tuhého a tak se rozhoduje pro pokud možno nenápadný únik z tohoto rizikového místa. Osud mu ale nepřál a do jeho zadnice se zabodl osten vedle stojícího kaktusu.
Následkem takového nečekaného sblížení se s rostlinnou říší, byl výskok přímo nadlidský, avšak s nepříjemnými následky v podobě odhalení se zákeřným padouchům, když Fenimore dopadl přímo před ně. Po klasické pauze způsobené překvapením, byl pistolník připraven zahájit palbu. Bandita se poťouchle usmál, odjistil svou zbraň, ale to už Fenimore stihl vypustit čtyři přesně mířené střely ze svých dvou pistolí, jednoho z padouchů zranit, druhému prostřelit klobouk, třetímu ustřelit cigáro a čtvrtého připravit o revolver. To jim všem stačilo k tomu, aby vzali nohy na ramena a upalovali pryč.


nové obrázkykompletní galerie

Po této události pozval Joe Banister svého hrdinu na večeři. Podával se artyčok (kdo by snad nevěděl, co to je, tak to najdete zde). Hostitelé však nemohli tušit, že zrovna na artyčok je Fenimore vysoce alergický, a jejich host upadá do bezvědomí. Probouzí se až druhý den, v ložnici a posteli malého Billyho. Jenže jaké je jeho zděšení, když ve svém pásu nenalézá jednu ze zbraní. Fenimore si je jistý, že ztrátu má na svědomí malý Billy, už jen proto, že večer neskrýval svůj zájem o to, naučit se střílet. A tak si náš hrdina zasouvá do pouzdra místo skutečné zbraně, Billyho maketu revolveru...

The Westerner, tak se jmenuje klasická adventura, jejíž příběh začíná právě tak, jak je výše uvedeno. Jde o projekt z dílen španělských vývojářů Revistronic, kteří mají na svědomí i další hry, z nichž některé jste měli tu čest poznat i v češtině (Tři lebky Toltéků). Příznivci tohoto typu her, se mohou těšit na vynikající grafiku podpořenou vlastnostmi inovovaného "Splines" enginu. Jak naznačuje příběh a naše galerie, bude to hra plná humoru a vtipných animací. Svérázného pistolníka navíc na začátku příštího roku pozve společnost Cenega i k nám, do ČR, takže pokud se ho chystáte pozvat na večeři, rozhodně nekupujte artyčok.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.