zavřít

TEST - Neverwinter Nights

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdysi slavné město Neverwinter se ocitlo pod útokem nevyléčitelné epidemie.

Tisíce obyvatel umírají v křečích a bolestech, další tisíce se snaží dostat z města ven, neboť byla vyhlášena karanténa. Paní města Lady Arbeth a Akademie hledají schopného hrdinu, který by město zachránil a přišel na kloub tomu, co se děje. Na začátku vypadá všechno klidně, váš hrdina v klidu prochází podzemními halami města a seznamuje se s učiteli a objevuje své schopnosti. Jakmile ale splní trénink a dostane se k rozhovoru až se samotnou Lady, ocitá se paní města pod útokem a hrdina musí poprvé prokázat své schopnosti. Mylně se ale Arbeth domnívá, že vetřelcům šlo jenom o ni - všechny haly Akademie jsou napadeny a v každé na našeho hrdinu někdo, nebo spíš něco, čeká. Za chvíli ale potká svého učitele, Pavla, jehož bratr Bim útok nepřežil, a je jenom na vás, zda-li Pavla pozvete do své vznikající skupiny.


další nové obrázky

Jako v každém správném RPG, i v Neverwinter Nights hra hodně záleží na výběru postavy, který proběhne samozřejmě na začátku hry. K dispozici je okolo patnácti již předem definovaných charakterů několika povolání (druid, bojovník, kouzelník, paladin); zkušenější hráči si celou postavu mohou navrhnout sami. Již na začátku hry se cesty každého povolání liší – moje kouzelnice podstoupila samozřejmě jiný trénink než bojovníci, a její způsob boje se hodně liší. Můžete si například vyvolat dva elementární přátele; jakousi zmutovanou odrůdu býka (trochu mi připomíná zvířata ze začátku Vesmírné odyssey, až na to, že má rohy a docela se s nimi ohání) a vševidoucího orla, kteří vám v začátcích jistě pomohou.

P.S. Z oficiálního webu Neverwinter Nights si nyní můžete stáhnout první přídavný modul, který je určen pro multiplayerové bitvy ve speciálních arénách.
zdroj: Tiscali Games

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.