zavřít

TEST - Monopoly 3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Monopoly si jako stolní hra i v dnešní době stále drží svoji oblíbenost a prodejnost – není proto divu, že již nějakou dobu existuje i její počítačová sestřička.

Nejnovější verze přináší asi to, co by se od ní dalo očekávat. K dispozici je hra proti libovolnému počtu až šesti počítačových protivníků, stejně jako multiplayer anebo možnost tyto dvě varianty zkombinovat. Kromě toho si hráč může vybrat z deseti amerických měst jako předlohu pro hru (včetně Washingtonu, New Yorku, San Francisca apod). Herní prostředí je jednoduchý 3D engine, kde se po hrací desce pohybují roztomile vymodelované figurky z opravdových Monopolů.


Házení hráč nemůže nijak ovlivňovat, takže je plně náhodné. V tomto ohledu nejsou vaši protivníci většinou příliš zvýhodněni a co si hodíte, je pouze otázka štěstí a náhody. Aby hra nabízela i něco více než její desková verze, ke každé figurce je přidán patřičný pohybový efekt. Bota na své políčko skáče, autíčko vrčí a jezdí po desce, parník se občas málem potopí. Pokud si hráč šlápne na políčko s vězením, přes půlku desky pro něj přijede policejní autíčko a odveze ho. Hru se mimochodem snaží zpestřit stereotypní komentátor - ještě že se dá vypnout.

Opravdový způsob hraní Monopolů se sice nahradit nedá, ale pokud často nemáte s kým hrát anebo máte dlouhé chvíle, Monopoly 3 jsou přesně to, co se od nich čekalo – nenáročný způsob utrácení času.
zdroj: vlastní zpráva

levis

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.