Telltale chtějí ve 3. řadě The Walking Dead vyjít vstříc nováčkům i veteránům série
zdroj: Archiv

Telltale chtějí ve 3. řadě The Walking Dead vyjít vstříc nováčkům i veteránům série

22. 7. 2016 13:45 | Preview | autor: Adam Homola |

Po oznámení třetí série The Walking Dead se tvůrci konečně pochlubili s novými obrázky a informacemi během ComicConu v San Diegu. Jasně z nich vyplývá, že na prvním místě je snaha dostat k sérii vedle stávajících hráčů i nové duše, které o příběhu Clementine nemají ani páru. Pomoci s tím má nová postava - chlapec AJ, kterého si můžete pamatovat z druhé sezóny jako syna Rebeccy.

AJ by měl zřejmě plnit roli postavy, která se hodně ptá, a díky tomu se nováčci dozví o příběhovém pozadí Clementine víc. Hráči, kteří už mají první dvě sezóny za sebou, se naopak ve trojce dočkají příběhu, který reflektuje jejich předchozí volby. Třetí sezóna The Walking Dead je totiž přímým pokračováním předchozích. Nějaké to seznamování a oťukávání navíc jistě proběhne i s Javierem, zbrusu novou hratelnou postavou, která Clementine vůbec nezná.

The Walking Dead: Season 3 zdroj: Archiv

Javier se prý snaží jen udržet svoji rodinu pohromadě, ale vývojáři ho popisují jako pana „tajemného“, kterého můžete vidět i na nových obrázcích. Vyskytuje se na nich společně s Clementine na jatkách, která jsou zamořena nemrtvými.

Vývojáři nezapomněli na ComicConu připomenout, že si zahrajete za Clementine i Javiera, ale nikoliv v rámci stejného časového úseku. Klasické přepínání postav se tak nejspíš konat nebude.

První epizoda třetí sezóny vyjde letos na podzim, a byť je na nový trailer ještě čas, můžete se podívat alespoň na první obrázky a plakát pod textem.

The Walking Dead: Season 3 zdroj: Archiv

Nejnovější články