Techland oznamuje FPS Warhound
zdroj: tisková zpráva

Techland oznamuje FPS Warhound

29. 8. 2006 12:12 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Na elitního žoldáka - warhounda - si zahrajete v nové akci od polských tvůrců Chrome.

Kdy vyjde nově oznámená first-person střílečka Warhound polského Techlandu sice nevíme, ale aspoň jsme se dozvěděli, že vůbec vzniká. K tomu se navíc můžete podívat do naší galerie, kde jsou nasypány první screenshoty. Ve Warhound si zahrajete na elitního žoldáka - "warhounda", který pokud zrovna nepracuje, tak sjednává nové kšefty a zdokonaluje své vybavení, a když ano, tak je součástí těch nejžhavějších světových konfliktů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Do jaké akce se pustíte, to bude záležet čistě na vás samotných. K dispozici budete mít laptop a mapu světa. S žádostí o pomoc se na vás budou obracet jak obyčejní lidé, tak obchodníci i prezidenti. Oficiální možnosti v jejich případech už selhaly, a tak jste jejich poslední nadějí. Vy si prostě jen vyberete misi, skočíte na letadlo, misi splníte a zase zmizíte. Doma na vás bude čekat smluvená odměna a nikdo se nic nedozví.

Při každém poslání, které absolvujete, budete utužovat a vylepšovat své schopnosti. A to ať fyzické, tak i manuální. Všestrannost bude mít své výhody, protože každou misi půjde splnit několika různými způsoby. Kolika, to bude záviset právě na vašich možnostech. Když ale budete chtít, můžete se specializovat pouze na jeden typ misí a stát se expertem v daném oboru. Zbraně a další věci nalezené na "místě činu", budete moci prodat a přilepšit si tak k rozpočtu. Obchodovat se bude také s informacemi. Ostatně na dobrá informovanosti může záviset i život.
zdroj: GGMania

korgull

Nejnovější články