zavřít

Taktický přídavek v Ghost Recon 2: Summit Strike

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Exkluzivní projekt Summit Strike pro konzoli Xbox, který se má objevit na trhu v srpnu tohoto roku, je vlastně jakousi nástavbou k dobře známé, avšak pouze konzolové taktické akci Ghost Recon 2, co nabídne více map, misí a zbraní.

Singleplayerová kampaň vás má zavést do Kazachstánu, zmítaného mocenskými nepokoji, které vyvolal pákistánský vojenský diktátor ve snaze zmocnit se téhle země. Jako speciální jednotky v kooperaci se složkami OSN musíte zabránit útokům na vysoko postavené cíle a snaze o destabilizaci politické situace.


Otevřené mise mají obsahovat řadu úkolů pro splnění, přičemž má být na vás, v jakém pořadí to bude. K daným úkolům má také vést několik možných cest a strategií. Přičemž na výběr má být nějakých 15 nových zbraní, včetně modelu SCAR (SOF Combat Assault Rifle). A kvůli větší autenticitě herního prožitku se dočkáte i různých "efektů" jako je padající sníh či písečná bouře. Celkem tu má být 11 nových singleplayerových misí a 16 multiplayerových map. A je-li řeč o multiplayeru…

V multiplayeru přitom bude dohromady 24 map, včetně některých oblíbených z původního Ghost Recon 2. Ve výčtu tradičních módů bude novinka v podobě Heli Hunt, kde musí hráč neutralizovat útočné vlny nalétávajících helikoptér, a Armor Strike, což má být soupeření o co nejrychlejší zničení ozbrojených vozidel soupeře. Za sníženou prodejní cenu by to nemusel být úplně marný kauf.
zdroj: WP

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.