zavřít

Svět bohatých možností ve Skate 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Proč třeba nepopadnout piknikový stolek v parku a zahradit s ním cestu otravné policii?

V dozvucích nedávného odhalení Skate 2 otiskly zahraniční časopisy řadu interview, a jak už tomu v podobných případech bývá, autoři každému řeknou něco trochu jiného. Třeba producent Jay Balmer trochu poodhalil změny, kterých doznalo město San Vanelona. Přibudou některé nové čtvrtě, např. Projects nebo nábřeží Waterfront, a za metropolí se bude tyčit obrovská hora Cougar Mountain. A radikální proměnu lze prý čekat i v samotném centru.

Co se týče chodců, ti už vám nebudou jen tak překážet nebo stát v cestě. Někdy uskočí z cesty a cosi zakřičí, jindy se za vámi rozběhnou a pokusí se vám vaši drzou jízdu nějak znepříjemnit. Podstatnou roli v tomhle bude hrát i nově přidaná možnost sesednout z prkna a manipulovat s některými předměty. Proč třeba nepopadnout piknikový stolek v parku a nedotáhnout ho do ulice, kde po něm třeba začnete jezdit. Nebo s ním naopak zablokujete úzkou uličku, kudy se na vás řítí sekuriťáci.


Ostatně, vyvádět půjdou i mnohem divočejší kousky. Protože jestli se vám opravdu hodně zalíbí ta lavička, kterou autoři umístili na vrchol hory, nezbude asi nic jiného, než ji prý nějakou čtvrthodinu táhnout dolů z kopce až k řece. Že je to na zbláznění? Život na prkně holt není žádný med.

Skate 2 vyjde koncem roku pro Xbox360 a PS3 - více v našich článcích:

Videa: Pro Evolution Soccer 2009, Skate 2, Flashpoint 2  [6.8.2008 12:12 - levis]
Na co se těšit ve Skate 2?  [5.8.2008 12:12 - levis]
Zrecyklované město ve Skate 2  [2.8.2008 16:16 - levis]
Skate 2 v prvních detailech  [26.7.2008 04:04 - levis]
Skate 2 - první informace  [19.5.2008 22:22 - levis]
zdroj: Game Informer

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.