zavřít

Sudden Strike 2 na cestě

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nestává se příliš často, aby se ven dostaly neoficiální obrázky z nějaké hry, která ještě není oficiálně oznámena.

Druhé pokračování Sudden Strike momentálně se nacházející v alpha-verzi, které je po úspěchu prvního dílu a datadisku logicky na cestě, je právě onou výjimkou, která potvrzuje pravidlo.


Na tomto místě Vás bude nejspíš zajímat, jaké že novinky hra Sudden Strike 2, která se bude odehrávat v letech 1941-1945 po celé zeměkouli, přinese. Předně to budou nové typy jednotek - letadla, lodě a vlaky, nebo nové budovy (hrady a opevnění). Bez zajímavosti není ani plánovaná možnost přenášet nejlepší jednotky do dalších misí (jako tomu bylo například u série Myth) nebo implementace morálky, díky čemuž se budete moci dočkat situací jako v opravdové válce, kdy někdo zradí svou jednotku a prozradí nepříteli její lokaci.
zdroj: FreeLancer

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.