Střípky ze zlodějského Thief III
zdroj: tisková zpráva

Střípky ze zlodějského Thief III

10. 12. 2002 21:21 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Redaktoři německého GameStaru se pochlubili, že během jejich návštěvy v Austinu u texaských Ion Storm naťukli i očekávaný titul Thief III.

Thief: Deadly Shadows zdroj: tisková zpráva Třetí díl zlodějské ságy, známý v Německu spíše jako Dark Project, je prý hned dostal excelentní grafikou, fantastickým stínováním a extrémně realisticky působícími modely postav.

Protože příběh má volně navazovat na předchozí dva díly, opět se zde setkáme s naším zlodějíčkem Garrettem. Při otvírání zámku na nás například čeká velmi pěkná animace, ve které skutečně uvidíme, jak jej hlavní hrdina páčí. Ulehčeno by mělo být i šplhání a pochopitelně přibude i několik dalších vylepšení a vychytávek. Zatím se toho ale obecně příliš neví, což ještě umocňuje fakt, že oficiální stránka smutně zeje prázdnotou. Thief III poběží stejně jako další počin Ion Stormu - Deus Ex 2 - na modifikovaném Unreal engine od Epicu s Karma technologií pro zajištění realistické fyziky jako např. v UT 2003. Hru vydá Eidos nejdříve koncem příštího roku.

zdroj: GameStar.de

kate

Nejnovější články