zavřít

Střípky o sci-fi FPS Starship Troopers

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Název Starship Troopers pravděpodobně většině z vás připomene akční strategii, vydanou asi před třemi lety.

Stejným jménem se ale bude honosit i chystaná sci-fi first-person střílečka, inspirovaná rovněž Hvězdnou pěchotou. Těšit se můžete na nekonečně boje lidí a inteligentních brouků, protkané typickým černým humorem. Samotný děj hry má být situován asi 50 let po událostech filmu, což vysvětlí i vylepšené zbraně a nově přidané technologie. Vzhledem k tomu, že vývojáři pracují pod oficiální licencí, si ale nemohou do hry zařazovat co je napadne.

Příběh Starship Troopers bude rozdělen do tří velkých celků a prý by nemělo jít jen o nenavazující mise bez zápletky. Hra běží na vlastním engine vývojářů z britského studia Strangelite, slíbeno je real-time stínování, skvělé efekty nejen u explozí a využití technologie rag-doll. Zatím bohužel nevyšlo příliš screenshotů, které by mohly demonstrovat grafickou stránku hry alespoň staticky. Do konce roku, kdy se Starship Troopers nejdříve objeví, ale zbývá ještě spousta času.

zdroj: 1UP

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.