zavřít

Střílečka CTU - Marine Sharpshooter

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Asi před rokem jste se mohli setkat s titulem Navy Seals pocházejícím ze studia Jarhead Games.

Nyní jsou tito vývojáři zaneprázdněni svým novým dílem, které nese název CTU - Marine Sharpshooter a poběží na Lithtech enginu. Nápad vyrobit takovou hru vzešel z touhy tvůrců stát se odstřelovačem. Podle nich navíc doposud nevyšla žádná PC hra výhradně se soustředící na roli odstřelovače speciálních sil. Je to prý i logický vývoj v závislosti na jejich předchozí dílo, Navy Seals.

Děj CTU - Marine Sharpshooter vás zavede např. do Afghánistánu, Čečenska a vzdálených ostrovů kdesi v Pacifiku. Během celkem rutinní výzvědné akce odhalíte náklad obsahující nukleární materiál. Tento objev rozhýbe sérii událostí, které vás donutí projít výše zmíněnými oblastmi naší planety a bojovat s teroristy ve snaze jim zabránit v užití jaderných zbraní. Prodírat se budete nejrůznějším terénem, od ulic města po jeskyně skryté v džungli. V rámci svých dobrodružství budete užívat tyto zbraně: SOCOM, M40A3, Barrett M82A1A a AW. Každá z nich bude vhodná k něčemu jinému. Barret kupříkladu použijete k zneškodnění vozidel. Úkoly jednotlivých misí - hra jich nabízí 10 ve třech stupních obtížnosti - budou různé (infiltrace, průzkum, zničení cíle). K jejich naplnění využijete řadu rozličných schopností. Vašimi nepřáteli přitom budou najatá domobrana, armáda, prodejci zbraní, či nepřátelští odstřelovači. Hra vás ovšem vybaví ještě jakýmsi počítačem ovládaným "volavkou", který vám pomůže přilákat nepřátele, bude vás krýt a bránit. Řídit jeho činy budete moci jednoduchými příkazy.

CTU - Marine Sharpshooter je pojata jako single-player a v současné době nejsou ani žádné plány ohledně začlenění multiplayera v budoucnosti. Tvůrci ani nechystají hratelné demo. Hra je nyní již hotova a vyjít by měla 7. března prostřednictvím společnosti Groove Games. Více se dozvíte na homepage.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.