zavřít

Střet dobra a zla v Heavy Rain

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rozhovor s ředitelem vývojářů ambiciózní akční adventury poodhaluje příběhové pozadí.

Holandský magazín Chief do svého nejnovějšího čísla urval rozhovor s Davidem Cagem, ředitelem Quantic Dream čili vývojářů ambiciózní akční adventury Heavy Rain. Jak možná sami tušíte, kromě dva roky starého dechberoucího videa a střípcích informací jsme toho o ní dosud příliš nevěděli. Cage poprvé poodhalil závoj děje hry:

  • Příběh se bude točit okolo 4 hlavních postav, jejich chápání dobra a zla i morálních rozhodnutí. Hlavním tématem bude otcovská láska k synovi.
  • Co do stylu hraní Heavy Rain rozvine inovace, které do žánru přinesl Fahrenheit (předchozí titul stejných autorů).
  • Cílem vývojářů není rozlehlý otevřený svět jako v GTA, ale spíš hustě zalidněné jednotlivé lokace jako obchodní domy nebo stanice metra.
  • Po grafické stránce má hra jít až za hranice fotorealismu.
Heavy Rain vyjde začátkem příštího roku pro PS3 - více v předchozím zpravodajství.
zdroj: Chief

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.