zavřít

Street Fighter IV potvrzen pro PC

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je to oficiální, Capcom nezanevřel na domovskou platformu série. + PRVNÍ OBRÁZEK S HUDEM

Je to oficiální: Capcom nezanevřel na jeden z domovských systémů série odstartované v roce 1988 na Amize, Atari ST, Commodore 64, TurboGrafx, ZX Spectrum a DOSu. Po neurčitých vyjádřeních, že Street Fighter IV na osobním počítači v pohodě běží a že verze pro něj není vyloučena, dnes tiskovou zprávou potvrdil všechny zamýšlené platformy. Vedle japonských herních automatů (léto) se objeví na PC, PS3 a X360. Kdy, to je otázka, neboť termín úmyslně neoznámil. Budeme-li věřit zvěstem francouzského serveru, který měl info o PC verzi již minulý týden, pak se dočkáme někdy v zimě.


Na pár nových obrázcích je vůbec poprvé k vidění HUD, tzn. ukazatelé zdraví obou bojovníků, jejich ikony v horních rozích a dolní lišta zřejmě pro něco jako nabití energie. Více o Street Fighter IV v předešlém zpravodajství.
zdroj: VE, PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.