zavřít

Steamland - svět plný páry

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Velice pestrý a trochu bláznivý svět jedné hodně vzdálené planety sice vypadá na první pohled zcela mírumilovně, avšak jak se říká - zdání klame.

Steamland, jak se nyní hra jmenuje (dříve Railroad Fantasy), podstatně lépe vystihuje pravou podstatu toho, o čem vlastně nové strategické dílo vývojového týmu Gromada je. Steamland je totiž domovem parních robotů. I když jsou tyto "bytosti" zaneprázdněny urputnými boji, přesto si našli chvíli na to, aby nám zaslali pár nových pohledů ze svého světa. Prý aby nalákali dobrovolníky, kteří by jim pomohli porazit druhou stranu.


nové obrázkykompletní galerie

Jestli jste se rozhodli tento svět rozhodně navštívit a jeho obyvatele zachránit, měli byste než se tam vydáte vědět, že zde panují celkem odlišné poměry než u nás. I když ne zase tak dramaticky jiné, např. den a noc se u nich střídá také, avšak vedle sněhu a deště se vám mohou na hlavu snésti rovněž meteority. Nic z toho však nemůže zastavit bojovně naladěné ozbrojené vlaky zuřivě se k sobě blížící ve snaze smést svého protivníka z povrchu "steamlandského". Vy, jako posila ze Země, budete mít za úkol vybudovat z dostupných zdrojů dostatečně silnou ekonomiku a odolávat útokům nejrůznějších nepřátelských kreatur a dalších elementárních sil. Vaším posláním však nebude pouze porazit protivníka. Pravý cíl všech 20 chystaných misí vám prý bude jasný, až na samém konci celé té dlouhé a náročné cesty.
zdroj: worthplaying

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.