zavřít

StarCraft: Ghost, ale pouze pro konzole

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Celá herní scéna v noci netrpělivě čekala na oznámení, které mělo vzejít od společnosti Blizzard.

Tito vývojáři totiž do poslední chvíle tajili, na jakém projektu že to nyní pracují a Internetem kolovaly spekulace a zbožná přání všech hráčů týkající se dalšího pokračování jejich známé strategie StrarCraft. Na tokijské Game Show 2002 byla nakonec odhalena pravda. Novým dílem Blizzard Entertainment bude skutečně hra s názvem StarCraft a ještě navíc s podtitulem Ghost, avšak že by mělo jít o druhý díl výše zmíněné RTS tvůrci důrazně popírají. Zároveň jasně uvedli, že tato hra není určena pro PC ani MAC. Jde prý prostě o naprosto nový konzolový takticko akční titul, který je na světě StarCraftu pouze založen. Na trh by měl Ghost přijít na konci roku 2003. Podrobnosti na jaké platformy a do jakých zemí by měl StarCraft: Ghost přijít, mají být zveřejněny do měsíce.

Mimochodem, na oficiálních stránkách StarCraft: Ghost je v F.A.Q. také řeč o skutečném druhém dílu oblíbené strategie pro PC. Zde tvůrci naopak nevylučují, že by se časem do nějakého pokračování, které by bylo určeno pro PC, přeci jen pustili.

A co čeká na majitele konzolí ve StarCraft: Ghost? Hráč se vžije do role Novy, smrtonosné agentky vycvičené v umění špionáže a taktického boje. Dvacet let tvrdé fyzické průpravy a techno-psychologického výcviku udělalo z Novy bytost hrůzostrašného potenciálu. S pomocí skupiny odhodlaných spojenců bude hráč následovat sadu příběhem podkreslených misí plných planetárních bitev i nebezpečných sólových operací. K naplnění všech misí bude hráč muset projevit nejen dostatečnou schopnost taktického myšlení a rozhodování se, ale zároveň bude také muset správně nakládat se zbraňovými systémy.

zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.