zavřít

Star Wars: Bounty Hunter a Clone Wars info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oficiální web pro hru Star Wars: Bounty Hunter byl aktualizován o první screenshoty a artworky.

O této hře určené pro PS2 jsme na tomto místě už jednou psali a nabídli Vám i teaser trailer (6 MB). LucasArts také poodrhnuli roušku temna nad dějem hry; nyní je jasné, že v roli Jango Fetta, nájemného lovce lidí, budete mít za úkol najít a zničit tajemný kult, vedený neznámým temným Jediem. Vaše cesta povede přes osmnáct úrovní plných akce a šest odlišných světů. LucasArts také slibují poznat exotické kouty vesmíru Star Wars, kam nás filmová série dosud nezavedla. Kromě toho ale navštívíte znovu například Coruscant, který bude evidentně nabízet jedno z nejlépe vizuálně zpracovaných míst, které jsme ve hrách v poslední době viděli.


SW: Bounty Hunter galerieSW: Clone Wars galerie

Jiná nová hra ze světa Hvězdných válek - Clone Wars (PS2, GC) - začíná tam, kde končí Epizoda 2. Hráč bude v roli Anakina Skywalkera, Mace Windu nebo Obi-Wana Kenobiho vést armády klonů do bitvy s droidy Obchodní federace a ostatních cechů, které se zúčastnily separatického hnutí proti Republice. Žánrově budou Clone Wars akční hrou se strategickými prvky - pro lepší predstavu si prohlédněte nově vydané screenshoty. Vaším cílem bude zastavit separatisty od reaktivování prastaré zbraně Sithů, která by byla schopná zničit vše, co Republika tak dlouho budovala (že by Hvězda smrti, o které byla zmínka už v Epizodě II?). Hra by měla nabídnout třicet unikátních jednotek a také podporu multiplayeru, včetně deathmatch módu.
zdroj: LucasArts

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.