zavřít

Star Trek: Elite Force update

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O této 3D akci odehrávající se na palubě Voyageru od Raven Software jsem tu psal krátce už včera a byť jsem se snažil hrát demo dnes znova, nějak se mi to stále moc nezamlouvá.

Nechce se mi věřit, že to běží na enginu Quake 3 Areny, animace a modely postav jsou docela slabé (Paul Steed to není :) a celé to je takové odfláknuté, například se schováte ke zdi a Borgové Vás z těsné blízkosti nemůžou zabít, protože jejich lasery vždy míří vedle. Ale je to jen demo, takže do plné verze, která je naplánována na podzim, se může lecos změnit, současný progres vývoje se dočtete v tomto .planu. Na GA-Source uveřejnili 21 nových screenshotů z celé hry. Ta se bude podle online-shopu GameStop prodávat i ve speciální Collector's Edition, kde bude vedle pár nezbytností pro Star Trek maniaky asi nejzajímavější filmeček z Return to Wolfenstein, což je další hra, která bude vydána pod křídly Activision.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.