zavřít

Staňte se kingpinem v Beat Down

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Capcom pro závěr roku a konzole PS2 a Xbox chystá další arkádovou podívanou v projektu Beat Down: Fists of Vengeance.

Zhostíte se role zrazeného chlapíka ve městě, kde přežívá jen nejsilnější. A jelikož vám po krku půjde jak policie, tak nekompromisní drogový kartel, budete mít jedinečnou příležitost ukázat, co ve vás skutečně vězí.
Padla řeč o otevřené městské scenérii á la GTA (s tradiční kruhovou mapkou v rohu obrazovky), v níž se na ulicích vedou časté půtky a boje pomocí rozličných prvků bojového umění a tradičních přesvědčovacích prostředků, kam patří střelné a sečné zbraně, ale i další propriety, jako jsou tyče, hole apod. Zajímavě vyhlíží využití interakce prostředí, počítaje v to př. odhození soupeře do dráhy okolo jedoucího auta.


Ve vašem konání nemáte být sami, bude totiž možné rekrutovat až deset dalších individuí pro sestavení malého gangu, s nímž se máte spolu účastnit i týmových bitek. Metody přesvědčování jsou přitom různé, někdy pomohou peníze, jindy musíte potenciálního člena vašeho gangu vzít pořádně pod krkem, aby následně uviděl svou budoucnost právě a jenom po vašem boku. S postupem ve hře se pochopitelně učíte novým chvatům a zpřístupní se další lokace.

Vedle toho nelze přehlédnout možnost vašeho přestrojení, jakož i vizuální přeměnu členů vašeho týmu. Uvedené má přijít vhod v případě, že se chcete vyhnout nežádoucí pozornosti policejních složek. Nicméně i po zatčení a uvěznění tu má být alternativa, kterak si vybojovat cestu na svobodu. Zkrátka vypadá to tady na 3D verzi kdysi populárního Final Fightu, eventuálně další klon Fighting Force.
zdroj: GameDaily

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.