zavřít

Sportování v projektu Bomberman Hardball

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Starý dobrý Bomberman se v červenci vrátí na konzoli PS2, aby se všem svým fanouškům mohl předvést v novém 3D hávu.

Nicméně vedle klasického zápolení (na výběr má být ze sedmi odlišných Bombermanů), kde jsou na herní ploše hlavním motivem šikovně pokládané bomby, se dočkáme i řady dalších herních režimů. Sem totiž patří dosti nečekané nakouknutí do sportovních žánrů jako je baseball, golf, či tenis.


Přičemž všechny herní alternativy budou pochopitelně vedle singleplayeru disponovat i multiplayerem pro čtyři hráče (tedy vyjma baseballu, kde jsou avizováni toliko dva hráči). Zvláštním se jeví také Life mód, který má být úzce spjat s interními hodinami konzole PS2, pročež budete moci být svědkem každodenních aktivit hlavního hrdiny (např. jak jí a spí), mezi což mají dále patřit různé soutěže umožňující změnit jeho vzhled. Tak u tenisu to už asi moc nevadí, ale co budou říkat v ostatních zde představených sportech?
zdroj: PR, WorthPlaying

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.