zavřít

Sportování v Mario Baseball

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tahle nová sportovní hříčka od Nintenda pro konzoli GameCube se znovu nese v hravém duchu, kdy na nějakou autenticitu není brán příliš zřetel a spíše platí, že byste se měli dobře pobavit.

Vedle tradičních ikon od bigN se zde máte dočkat i polozapomenutých postav (jako Monty Mole) v celkovém počtu padesáti, přičemž každá z nich má mít přednastavený odlišný "set" klasických atributů jako je síla, rychlost, technika… plus nějaké speciální dovednosti, unikátní pro každého ze zde představených charakterů, což se hodí např. pro děsivé homeruny či nepředvídatelné odpaly, nebo naopak nahození, které pálkař není s to trefit.


Výběr různých "stadionů" bude prvním krokem pro volbu potíží, neboť na každém z míst se mají vynacházet rozličné pasti a nástrahy, dramaticky ovlivňující korektní hraní. Někde jsou překážky zabraňující nebo ztěžující pohyb, jinde si fyzika vezme dovolenou, což se má projevit na záhadné trajektorii míče. Nicméně pokud vám tyhle nápady příliš nevoní, bude možné si vybrat i zcela normální, konzervativní místo ke hraní.

K tomu si připočtěte tradičně bláznivé minihry, multiplayer pro čtyři hráče, několik herních módů a skutečnost, že vedle výše řečeného arkádového snažení nemá hře chybět ani určitý strategický podtext. Zkrátka až přestanete počítat polygony a rozlišení a až se přestanete brát vážně, rozhodně stojí za to si něco podobného vyzkoušet! I když v tomhle případě si počkáte minimálně na konec roku.
zdroj: IGN, The Magicbox

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.