zavřít

Spellbound odpovídá na dotazy o Gothic 4

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Konzolové verze hry prý jsou jen výmyslem herních médií, prioritou je pořád PC.

České fanstránce Gothicz se podařilo získat odpovědi komunitního manažera Spellboundu, Dietricha Limpera, na zaslané otázky o nástupci RPG série Gothic 4: Arcania. Někdy jen zopakoval informace, které se již objevily v dřívějším preview, jindy naopak přímo protiřečil tomu, co o hře psala americká herní média. Na otázku, zda bezejmenný hrdina za deset let od posledního dílu příliš nezestárnul, řekl, že nikoliv a že věk se sice jemně podepíše na jeho vzhledu, ale stále hrdinu bez potíží rozeznáme (což si protiřečí s informací o tom, že z bývalého hrdiny má být hlavní záporňák).

Mezi dalšími odpověďmi padlo potvrzení, že stromy na dosud vypuštěných screenshotech vznikly za pomoci technologie SpeedTree, a že ve hře nebudou opět chybět filmové sekvence. Ve hře má dále vystupovat víc dívek/žen, s nimiž si budete moci vytvořit lepší vztahy, a stejně tak nebudou chybět dungeony a podzemní prostory obecně.

Zajímavé je rozhodně i poukázání na to, že vývojáři sami hru dosud oznámili pouze na PC. Ostatní platformy jsou prý jen výmysly některých herních magazínů. Nebral bych to ale jako nijak zásadní, zvlášť vzhledem k tomu, že v tiskovce JoWoodu i veškerých preview se o Xbox360 a PS3 verzích otevřeně hovořilo, ať již přímo či pod zobecněnou rouškou "next-gen konzolí". Kompletní rozhovor si přečtěte zde.

Gothic 4 Arcania vyjde nejdříve koncem příštího roku - více v preview a předešlém zpravodajství.

zdroj: GothiCZ.net

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.