zavřít

Speedball Arena - klasika z Amigy

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Bitmap Brothers, kterou si nejspíše pamatujete v souvislosti s nedávným vydáním strategie Z: Steel Soldiers, se pustila do předělávky další klasické hry pro Amigu - Speedball 2.

Nová verze se bude jmenovat Speedball Arena a půjde o "sportovní" hru, která se dá tak nejspíše přirovnat k americkému fotbalu v uzavřené aréně.


další nové obrázky

Hra je ve vývoji zatím pouze tři měsíce, což je vidět jak na obrázcích, na nedostatku konkrétních informací i na tom, že ještě není znám distributor pro hru. Známo je to, že se primárně vyvíjí verze hry pro PC, ale počítá se i s verzemi pro PS2, Xbox, možná i pro Gamecube a GBA. Hra nebude dokončena dříve než v prvním čtvrtletí roku 2003, takže na konkrétnější informace je ještě času dost.
zdroj: CVG

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.