zavřít

Speed Challenge: Jacques Villeneuve Racing Vision

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sláva Jacqua Villeneuva už sice v dnešní době není taková, jako když před lety bojoval o titul mistra světa ve formuli 1, ale jeho jméno je pořád natolik atraktivní, že bylo použito v připravované závodní hře Virtua Racer: Jacques Villeneuve Racing Vision.

Nepůjde, jak by se mohlo zdát, o závody formule 1, ale o závody ve velmi futuristických vozidlech po 11 tratích včetně Paříže, Londýna nebo Montrealu.


nové obrázkykompletní galerie

Jinak se ale zdá, že nepůjde o nějakou zvláštní bombu (viz obrázky), čemuž napovídá i to, že je zatím potvrzeno vydání jen pro PC v Kanadě (odkud Villeneuve pochází), pro herní konzole to zatím nebylo upřesněno. Pro nejlepší jezdce v této hře je pak slíbeno osobní setkání se samotným jezdcem, což je další důkaz, že hra je určena především jeho fanouškům.
zdroj: GamersHell

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.