zavřít

SpaceMaze 2 - bublinky ve vesmíru

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jestli se vám líbí hry jako Sokoban, Tetris, PacMan, DiscMan, apod., určitě si zalíbíte i gamesku s názvem SpaceMaze 2, kterou pro vás připravil izraelský tým Janavar Cyberlogy.

Tato hra vás vezme na výlet do zábavného světa roztomilých bublinek, jež se tentokrát jaly objevovat neobyčejné labyrinty ve vesmíru. Pochopitelně se ztratily a na vás bude pomoci neohroženému kapitánovi Johnovi dostat jeho přátele ven. SpaceMaze 2 čítá celkem 99 levelů a je již k dispozici v plné verzi za cenu $20. Můžete si však rovněž stáhnout na zkoušku demoverzi hry, která pochopitelně obsahuje pouze zlomek toho, co ta plná. Konkrétně si můžete zdarma vyzkoušet pouze 9 levelů.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.