zavřít

Space Hack - akční RPG ze sci-fi prostředí

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polské studio Rebelmind si možná pamatujete v souvislosti s akčně-adventurním RPG Grom, které se sice nevydařilo tak, jak bychom si přáli, nicméně vývojáře to od míchání různých žánrů neodradilo.

Jak dnes navíc informovali, zadělávají vedle dříve oznámené hybridní RTS A Fistful of Gold a Great Journey pro děti i na nové sci-fi akční RPG Space Hack. Herní principy se ponesou v duchu Diabla a příběh vás zavede na palubu trochu podivné kosmické lodi, uvězněné kdesi ve vesmíru. S vaším hrdinou - drsným chlapíkem s rychlou zbraní i bryskní inteligencí - se pouštíte vstříc nemilosrdným monstrům. Více bohužel o Space Hack zatím nevíme a jediné, co zbývá dodat, je fakt, že tento titul by se měl objevit někdy v první polovině příštího roku. Vydavatel není dosud znám, ale v galerii si už můžete prohlédnout úplně první obrázek.

zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.