zavřít

Součástí tajných služeb ve hře Splinter Cell

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po Rainbow Six: Raven Shield a Ghost Recon dnes UbiSoft Entertainment přišel s oznámením svého dalšího titulu inspirovaného prací světoznámého romanopisce Toma Clancyho.

Nová akční hra ze třetího pohledu ponese název Splinter Cell a jejího vydání bychom se měli dočkat ještě na konci tohoto roku, kdy se plánuje vypuštění PCéčkové a Xboxové verze. Majitelé ostatních "next-generation" platform si budou muset počkat o něco déle.

Splinter Cell je, jak již bylo zmíněno výše, inspirován dílem Toma Clancyho a tak se v této hře dostanete do takového detailně geopolitického světa, jaký ve svých knihách autor vykresluje. Hráči budou mít v roli postavy jménem Sam Fisher přístup do těch nejvyšších vrstev americké státní bezpečnosti, kde mají tajní pracovníci velkou volnost v zajištění ochrany amerického lidu. Sam Fisher je členem tajné agentury zvané "Third Echelon", což je součást státní složky NSA (National Security Agency). Jeho úkolem bude nenápadné infiltrování do těch nejlépe zabezpečených pevností, zničení jistých ohrožujících údajů a zneškodnění nepřátele. To vše bude samozřejmě nutné zajistit bez ponechání stop.


další nové obrázky

Splinter Cell Vám nabídne celkem 14 misí, v jejichž rámci budete mít přístup ke 13 zbraním. Poprvé bude tato hra užívající licencovaný Unreal engine představena na blížící se květnové výstavě E3 v Los Angeles. Svou zvědavost však zatím můžete ukojit na dvaceti představujících screenshotech, které Vám spolu s tímto oznámením nabízíme.
zdroj: PR, Gamespot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.