zavřít

Součástí Matrixu v Enter the Matrix

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od oznámení akční hry Enter The Matrix od Shiny (MDK) a Infogrames uplynulo už několik měsíců, ale žádných podrobnějších informací jsme se zatím nedočkali.

Jisté je jen to, že titul bude inspirován a částečně i založen na kultovním filmovém snímku a jeho dvou zatím připravovaných pokračováních. Nejnovější vydání amerického časopisu Game Informeru přineslo vůbec první obrázky ze hry a s nimi i oznámení data vydání. To bylo naplánováno na 15. května 2003 pro PC a konzole PS2, Xbox a GameCube. Hra tedy vyjde ruku v ruce s příchodem Matrix: Reloaded do kin a poběží na enginu z Messiah nebo Sacrifice.

Předlohu pro Enter the Matrix mají na svědomí opět bratři Wachowski, ale měla by být zcela originální, nezávislá na dějích filmů. Co se však nezmění bude personální obsazení. Setkáme se tedy se všemi známými postavami, které budou disponovat i stejnými hlasy. Tvůrci do hry prý začlenili přes 4000 druhů motion-capture pohybů, což by byl zatím bezkonkurenčně nejvyšší počet, který by se kdy ve hře objevil. Enter the Matrix ale není jedinou hrou, která se inspirovala v populárním filmu, EON a Monolith například chystají MMOG Matrix Online.

zdroj: HomeLan

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.