zavřít

Smrtící závody Death Track Resurrection

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Destruktivní ruské závody vám dovolí zdecimovat protivníka dokonce i na pražské trati.

Netřeba říkat, že dnešní závodní hry se svým hyperrealismem a honbou za autenticitou nejsou určeny pro každého a leckdo si raději užije nefalšovanou arkádu, jakou slibuje být i Death Track: Resurrection. Namísto obyčejné jízdy z bodu A do bodu B zde totiž váš futuristický vůz bude vybaven zbraňovým arzenálem, za který by se nemusela stydět ani hollywoodská produkce.


Od kulometů po raketomety a řízené střely, na každé trati najdete dostatek prostředků, jak totálně zdecimovat a rozsekat vaše soupeře. Ačkoliv cílem bude stále dojet do cíle první, díky někdy až nepřebernému množství powerupů a turba pro váš vůz si zřejmě nejvíc legrace užijete právě ve snaze vyřadit či alespoň notně zpomalit ostatní vozy na dráze.

Aby se nejezdilo jen v abstraktních a nerozeznatelných lokacích, jako třeba ve Wipeout HD, umístili vývojáři své tratě do známých světových metropolí: Tokya, Moskv, New Yorku, Bangkoku, Paříže, Londýna, Instabulu a dokonce i do naší matičky Prahy.


Death Track Resurrection - 1C Gamers Day trailer

Asi tušíte, že čekat věrohodnou podobu města nemá smysl, i pro to však mají autoři důvod. Resurrection se totiž bude odehrávat po třetí světové, tudíž se nikde neříká, že města musí vypadat zrovna tak, jak je známe dnes.

Death Track: Resurrection vyjde koncem roku pro PC a Xbox360 - více v dosavadních článcích:

Death Track Resurrection: závody po třetí světové  [19.7.2007 16:16 - levis]
Death Track Resurrection coby ruský klon Rollcage  [16.6.2007 22:22 - levis]
zdroj: Gamespot, IGN, PCGH

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.